Pangalink

Kytt.eu veebipoes on võimalik maksta järgimiste pankade kaudu:

  • Swedbank
  • SEB Pank
  • LHV Pank

Kreditkort til betalingskort

Krediitkaardimakse on võimalik järgmiste krediitkaartidega: VISA, VISA Electron, MasterCard ja Maestro. Kui tellimus on täidetud ja see makseviis on valitud, suunatakse kliendid EveryPay turvatud lehele, kus nad saavad oma krediitkaardi andmeid sisestada ja makse lõpule viia.

Maksan Arvega / Ülekandega

Bankoverførsel Betaling er også en betalingsmetode, vi tilbyder til vores kunder. Kunder gennemgår alle de sædvanlige trin med deres ordre, men ved den sidste kasseside vælger de Bankoverførselsbetaling som deres foretrukne betalingsmetode. Vi sender derefter en faktura, som indeholder alle de nødvendige oplysninger til en bankoverførsel. Så snart pengene er modtaget på vores konto, fortsætter vi med ordren, og ordren behandles på samme måde, som hvis betalingen blev foretaget på en anden måde.

Ülekandega maksel viivad kliendid oma tellimusega läbi kõik tavapärased toimingud ja valivad eelistatud makseviisiks Maksan Arvega / Ülekandega. Seejärel saadetakse tall arve, mis sisaldab kogu pangaülekandeks vajalikku teavet. Niipea, kui raha på kytt.eu kontole laekunud, täidetakse teie tellimus ja saadetakse kaup teie poold valitud transpordiga.

PayPal

PayPal på üks populaarsemaid makseviise internetis. PayPal på turvaline og hõlpsasti kasutatav.

  • PayPal-standard on teenus, kus saate kaupade eest maksta oma PayPali kontoga või paljude erinevate creditcardidega, ilma PayPali account registerimiseta.

Krediitkaardi makse läbi PayPal

PayPali krediitkaardimakse on tõhus viis maksta paljude erinevate krediitkaartidega, mida PayPali süsteem aktsepteerib. Selle makseviisi jaoks pole vaja PayPali kontot ja du er en ært ennast PayPal er registreret. Makse tehakse PayPali krüpteeritud lehel, kus sisestate oma krediitkaardi andmed.