Tellimisabi y Saatmine

KUIDAS TELLIDA

Vajutades toote juures olevale nupule “OSTA”, liigub Teie tellitud toode üleval paremas nurgas olevasse OSTUKORVI. Peale kõikide vajalike kaupade ostukorvi lisamist, vajutage nuppu “VORMISTA BSO”. Liikudes edasi, leiate sobiva kaupade saatmise viisi ning sobiva panga, mille kaudu ostu eest tasuda.

Osta saate külalisena või registererunud kliendina. Teie käest palume vaid neid isikuandmeid, millised on tarvilikud kaupade saatmiseks ja maksete töötlemiseks. Kõik klientide isikuandmed on konfidentsiaalsed ega avaldata kolmandatele isikutele.

Müük toimub, kui klient on esitanud www.kytt.eu veebipoe kaudu müügitellimuse ning on tasunud tellimuse eest pangalingi kaudu või esitatud arve alusel. Kaup pannakse teele peale ostusumma laekumist Kytt.eu OÜ pangakontole. Ettemaksuarve, mis pole 7 päeva jooksul tasutud, annulleeritakse.

KAUBA SAATMINE JA SAATE KULU:

Saadame tellitud kauba Teie poolt valitud pakiautomaati, Teile lähimasse postkontorisse või kulleriga Teile koju. Saatmine en Omniva y DPD pakiautomaatidesse üle Eesti. Alates 75 € al mes en kauba saatmine TASUTA. Omniva või DPD saadab teile sms-i pakiautomaadi uksekoodiga, misjärel saate kauba kätte. Kaup saadetakse teele hiljemalt 2 tööpäeva jooksul pärast makse laekumist meie arveldusarvele. Kytt.eu OÜ jätab endale õiguse hindu muuta ja need hakkavad kehtima internetis avaldamise hetkest.

KAUBA TAGASTAMINA JA ÜMBERVAHETAMINA

Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, on Teil õigus ver tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Ostetud kaupadele kehtib vähemalt 6 kuuline garantiiaeg ja 2 aastane pretensioonide esitamise tähtaeg. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja rikkumata originaalpakendis. Tagastatud kauba saab ka vahetada mõne teise meie poes müügil oleva kauba vastu. Kauba tagastamise või vahetamise korral tasub tekkivad postikulud klient. Kytt.eu OÜ tasub kauba vahetamise kulud juhul, kui tegemist on meiepoolse eksimusega.

KLIENDITEENINDUSE CONTACTO

Kui Teil tekib küsimusi tootetutvustuste kohta või vajate abi netipoest ostmisel, siis võtke palun ühendust meie klienditeenindusega:
teléfono: 5364 1129
Correo electrónico: info@kytt.eu