Tellimisabi ja Saatmine

KUIDAS TELLIDA

Vajutades tuotteen juures olevale nupule "OSTA", liigub Teie tellitud toode üleval paremas nurgas ole OSTOSKORI. Peale kaupade kaupade lisamist kõigis tarvilikes kohtades "VORMISTA OST". Liikudes edasi, sopiva kaupade saatmise viisi ja sopiva panga, mille ostu eest tasuda.

Osta saate külalisena või registreerunud kliendina. Teie käest palume vaid neid isikuandmeid, millised on tarvilikud kaupade saatmiseks ja maksete töötlemiseks. Kõik töötavad isikuandmed on konfidentsiaalsed ega avaldata kolmandatele isikutele.

Müük tapahtuu, kun asiakas on esitelty www.kytt.eu webpoe kautta myyntitilaus ja on maksettu tilaus eest pangalingi kautta või esitatud arve alusel. Kaup kinni teele peale ostusumma laekumist Kytt.eu OÜ pangakontole. Ettemaksuarve, mis pole 7 päivän aikana maksutud, annulloidaan.

KAUBA SAATMINE JA SAATE KULU:

Saadame tellitud kauba Teie poolt valittu pakiautomaati, Teile lähimasse postkontorisse või kulleriga Teile koju. Saatmine on Omniva ja DPD pakiautomaatidesse üle Eesti. Alkaen 75 € ostust on kauba saatmine TASUTA. Omniva tai DPD saadab teile sms-i pakiautomaadi uksekoodiga, misjärel saate kauba kätte. Kaup saat teele viimeistään 2 työpäivän kuluessa meie laekumist arveldusarvele. Kyt.eu OÜ jättää endale oikeuden hindu ja tarvitset lisää voimassa olevaa internetiä.

KAUBA TAGASTAMINE JA ÜMBERVAHETAMINE

Kuin ostetussa kaupassa Sinulla on hyvät tarpeet, on 14 päivän kuluessa tavaran saamisesta. Ostetud kaupadele on voimassa vähintään 6 kuuline takuuaika ja 2 aastane pretensioonide esitamise tähtaeg. Tagastatav kaup peab olemaan kasutamata ja rikkumata originaalpakendis. Tagastatud kauba saab ka vahetada mõne teise meie poes müügil oleva kauba vastu. Kauba tagastamise või vahetamise korral tasub tekkivad postikulut klient. Kytt.eu OÜ tasub kaubavahetuse kulud, kui tegemist on meiepoolse eksimusega.

KLIENDITEENINDUSE KONTAKT

Kui teil tekib küsimusi tootetutvustuste kohta või vajate abi netipoest ostmisel, siis võta ühendust meie klienditeenindusega:
puh: 5364 1129
sähköposti: info@kytt.eu