Vous consultez actuellement Ben’s® Max Tick & Insect Repellent – Maksimaalne kaitse igale seiklusele

Ben's® Max Répulsif contre les tiques et les insectes – Maksimaalne kaitse igale seiklusele

Iga seikluse puhul on oluline kaitsta end ja oma perekonda haigustekandvate putukate eest. Je viens de vendre le produit Ben's® Max Tick & Insect Repellent. Voir reisimõõdus pumbaga spreipudel pakub mugavust ja tõhusust ning on hädavajalik kaaslane igale väljasõidule. Selle võimsa valemiga, milles sisaldub 50% DEETi, saate ülima kaitse puukide, sääskede, chiggerite, hammustavate karbeste ja no-see-um'i putukatevastu. Hüvasti sügelevad putukahammustused – nüüd saate nautida õuesviibimist täiel rinnal.

Tõestatud kaitse haigustekandvate putukate Vastu

Ben's® Max Tick & Insect Repellent on spetsiaalselt välja töötatud, et tõrjuda haigustekandvaid putukaid, mis ohustavad teie tervist. J'ai déjà été informé du risque d'infection par le cancer du phoque, du phoque Lyme'i tõbi, du Zika viirus, du Lääne-Niili viirus et de la dengue palavik. Selle putukatõrjevahendi kasutamisega loote tõkke enda ja nende putukate vahele, vähendades oluliselt nakatumise Riski. Oma perekonna heaolu kaitsemine pole kunagi olnud nii lihtne.

Tõrjub laias valikus putukaid

Vous pouvez également utiliser l'insectifuge Ben's® Max contre les tiques et les insectes pour vous aider. Olgu teie tegevuseks matkamine, telkimine, aiatööd või lihtsalt pikniku nautimine, võite kindel olla, et olete kaitstud erinevat tüüpi hammustavate putukate eest.

Mugav suurus reisimiseks

Ben's® Max Tick & Insect Repellent 37 ml pumbaga spreipudel on loodud teie mugavuse silmas pidades. Selle kompaktne suurus teeb selle ideaalseks kaaslaseks igale seiklusele. Pange see rahulikult seljakotti, matkakotti või käsipagasisse, võtmata liiga palju ruumi. Olgu teie sihtpunktiks uued matkarajad või troopilized sihtkohad – voir reisimõõdus putukatõrjevahend tagab, et olete alati valmis putukatevastu võitlema ja saate nautida ümbritsevat loodust.

Lihtne kasutada

Ben's® Max Tick & Insect Repellenti kasutamine sur imelihtne. Pumbaga spreidisain võimaldab putukatõrjevahendi kiiret jaotamist nahale või riietele. Piisab õhukese kihina pihustamisest ja õrnast hõõrumisest, et tagada optimaalne kaitse. Selle kasutajasõbraliku meetodiga kulutate vähem aega putukatele muretsemisele ja rohkem aega suurepärases looduses nautimisele.

Il y a beaucoup de choses à faire pour que quelqu'un s'en rende compte et qu'il s'agisse d'un homme malade. Vous pouvez également utiliser le répulsif anti-tiques et insectes Ben's® Max. Selle reisimõõdus pumbaga spreipudel pakub ülimat kaitset puukide, sääskede, hammustavate karbeste ja muude putukatevastu. Olge kindel, et olete kaitstud haigustekandvate putukate eest, ning nautige vabadust avastada loodust kartmata. Olgu teie siis siis adrenaliinirohke ekspeditsioon või aja veetmine oma koduaias,olgu Ben's® teie usaldusväärne putukatõrjevahend. Olge hammustustest prii ja sukelduge täielikult väljasõitude rõõmudesse.

Laisser un commentaire