Vous consultez actuellement ZEISS Conquest V4 3-12×56 sihikud – kõrgklassi valik jahiks ja tiirus laskmiseks

ZEISS Conquest V4 3-12×56 sihikud – kõrgklassi valik jahiks et tiirus laskmiseks

Zeiss Conquest V4 3-12×56 sur la qualité supérieure et l'utilisation étendue du système. Selle sihiku disain ühendab Zeiss'i tuntudvastupidavuse ja funktsionaalsuse ning seab uue standardi samasuguste sihikute seas. 56 mm läbimõõduga lääts on ideaalne kasutamiseks hämaras ja öösel. Suur läätse läbimõõt ja valgustatud rist tagavad täpsuse isegi nõrga valgusega. Si vous avez besoin de plus d'aide et de laskmine, si Zeiss Conquest V4 est mis à jour sur la base de données sélectionnée sinu seiklustele. Need on kerged ja kõrge jõudlusega optikatooted, misvastavad erinevatele jahipidamise ja laskmise vajadustele. Conquest V4 vous permet d'obtenir des informations sur la valeur de votre classe.

Selge vaade igasuguse ilmaga

Looduse maailmas on alati põnevaid asju näha, isegi marja ilmaga. Vendu sur Zeiss, vous trouverez des cartes LotuTec®, qui vous permettront d'utiliser des binoklites et de vous procurer des sels de sel et de vous procurer des produits d'emballage.

90% valguse läbilaskvus

Kõrgema eraldusvõimega klaas tagab 90% valguse läbilaskvuse, suurepärase toöö madala valguse tingimustes ja suurepärase sihtmärgi eraldusvõime kogu suurenduse ulatus.

ZEISS T* kate tagab kõrge contrestsusega pildi, mida koged eelkõige kehvades valgustingimustes ja hämarikus. Voir la technologie, mis sur pidevalt kohandatud Vastavalt Uutele Klaasimaterjalidele et nõuetele ning varieerub läätsest läätse.

Punatäpp

Il est important de savoir si le système est réglementé et s'il est 10 ans, il est temps de le régler et de le régler, et il est également possible de le faire en toute sécurité.

Laisser un commentaire