Tellimisabi et Saatmine

KUIDAS TELLIDA

Vajutades toote juures olevale nupule "OSTA", liigub Teie tellitud toode üleval paremas nurgas olevasse OSTUKORVI. Peale kõikide vajalike kaupade ostukorvi lisamist, vajutage nuppu « VORMISTA OST ». Liikudes edasi, leiate sobiva kaupade saatmise viisi ning sobiva panga, mille kaudu ostu eest tasuda.

Vous pourrez ainsi vous inscrire auprès de clients. Teie käest palume vaid neid isikuandmeid, millised on tarvilikud kaupade saatmiseks ja maksete töötlemiseks. Kõik klientide isikuandmed on konfidentsiaalsed ega avaldata kolmandatele isikutele.

Müük toimub, kui client on esitanud www.kytt.eu veebipoe kaudu müügitellimuse ning on tasunud tellimuse eest pangalingi kaudu või esitatud arve alusel. Kaup pannakse teele peale ostusumma laekumist Kytt.eu OÜ pangakontole. Ettemaksuarve, mis pole 7 päeva jooksul tasutud, annulleeritakse.

KAUBA SAATMINE JA SAATE KULU :

Saadame tellitud kauba Teie poolt valitud pakiautomaati, Teile lähimasse postkontorisse või kulleriga Teile koju. Saatmine sur Omniva et DPD pakiautomaatidesse üle Eesti. Alates 75 € ostust sur kauba saatmine TASUTA. Omniva või DPD envoie des SMS-i pakiautomaadi uksekoodiga, misjärel saate kauba kätte. Kaup saadetakse teele hiljemalt 2 tööpäeva jooksul pärast makse laekumist meie arveldusarvele. Kytt.eu OÜ jätab endale õiguse hindu muuta ja need hakkavad kehtima internetis avaldamise hetkest.

KAUBA TAGASTAMINE ET ÜMBERVAHETAMINE

Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, on Teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Ostetud kaupadele kehtib vähemalt 6 kuuline garantiiaeg ja 2 aastane prétensioonide esitamise tähtaeg. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja rikkumata originaalpakendis. Tagastatud kauba saab ka vahetada mõne teise meie poes müügil oleva kauba Vastu. Kauba tagastamise või vahetamise korral tasub tekkivad postikulud client. Kytt.eu OÜ tasub kauba vahetamise kulud juhul, kui tegemist on meiepoolse eksimusega.

KLIENDITEENINDUSE KONTAKT

Kui Teil tekib küsimusi tropotetutvustuste kohta või vajate abi netipoest ostmisel, siis võtke palun ühendust meie klienditeenindusega:
Tel: +5364
courrier électronique : info@kytt.eu