Tellimisabi e Saatmine

KUIDAS TELLIDA

Vajutades toote juures olevale nupule “OSTA”, liigub Teie tellitud toode üleval paremas nurgas olevasse OSTUKORVI. Peale kõikide vajalike kaupade ostukorvi lisamist, vajutage nuppu “VORMISTA OST”. Liikudes edasi, leiate sobiva kaupade saatmise viisi ning sobiva panga, mille kaudu ostu eest tasuda.

Osta saate külalisena või registreerunud client. Teie käest palume vaid neid isikuandmeid, millised on tarvilikud kaupade saatmiseks ja maksete töötlemiseks. Come si isikuandmed cliente su konfidentsiaalsed ega avaldata kolmandatele isikutele.

Müük toimub, kui client on esitanud www.kytt.eu veebipoe kaudu müügitellimuse ning on tasunud tellimuse eest pangalingi kaudu või esitatud arve alusel. Kaup pannakse teele peale ostusumma laekumist Kytt.eu OÜ pangakontole. Ettemaksuarve, mis pole 7 päeva jooksul tasutud, annulleeritakse.

KAUBA SAATMINE JA SAATE KULU:

Saadame tellitud kauba Teie poolt valitud pakiautomaati, Teile lähimasse postkontorisse või kulleriga Teile koju. Saatmine on Omniva ja DPD pakiautomaatidesse üle Eesti. Alates 75 € ostust su kauba saatmine TASUTA. Omniva või DPD saadab teile sms-i pakiautomaadi uksekoodiga, misjärel saate kauba kätte. Kaup saadetakse teele hiljemalt 2 tööpäeva jooksul pärast makse laekumist meie arveldusarvele. Kytt.eu OÜ jätab endale õiguse hindu muuta ja need hakkavad kehtima internetis avaldamise hetkest.

KAUBA TAGASTAMINE JA ÜMBERVAHETAMINE

Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, on Teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Ostetud kaupadele kehtib vähemalt 6 kuuline garantiiaeg ja 2 aastane pretensioonide esitamise tähtaeg. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja rikkumata confezione originale. Tagastatud kauba saab ka vahetada mõne teise meie poes müügil oleva kauba vastu. Kauba tagastamise või vahetamise korral tasub tekkivad postikulud client. Kytt.eu OÜ tasub kauba vahetamise kulud juhul, kui tegemist on meiepoolse eksimusega.

KLIENDITEENINDUSE CONTATTO

Se hai bisogno di qualcosa che tu possa fare o non sei d'accordo, sii il tuo amico preferito dai miei clienti:
telefono: 5364 1129
e-mail: info@kytt.eu