Pangalink

Kytt.eu veebipoes on võimalik maksta järgimiste pankade kaudu:

  • Swedbank
  • SEB Pank
  • LHV Pank

Krediitkaart või Deebetkaart

Krediitkaardimakse on võimalik järgmiste krediitkaartidega: VISA, VISA Electron, MasterCard ja Maestro. Kui tellimus on täidetud ja see makseviis on valitud, suunatakse kliendid EveryPay turvatud lehele, kus nad saavad oma krediitkaardi andmeid sisestada ja makse lõpule viia.

Maksan Arvega / Ülekandega

Bank Transfer Payment is also a payment method we offer to our customers. Customers go through all the usual steps with their order but at the final checkout page they choose Bank Transfer Payment as their preferred payment method. We then send invoice which carries all the information needed for a Bank transfer. As soon as the funds are received in our account we proceed with the order and the order is processed the same way as if the payment was made by any other method.

Ülekandega maksel viivad kliendid oma tellimusega läbi kõik tavapärased toimingud ja valivad eelistatud makseviisiks Maksan Arvega / Ülekandega. Seejärel saadetakse talle arve, mis sisaldab kogu pangaülekandeks vajalikku teavet. Niipea, kui raha on kytt.eu kontole laekunud, täidetakse teie tellimus ja saadetakse kaup teie poold valitud transpordiga.

PayPal

PayPal on üks populaarsemaid makseviise internetis. PayPal on turvaline ja hõlpsasti kasutatav.

  • PayPal Standard on teenus, kus saate kaupade eest maksta oma PayPali kontoga või paljude erinevate krediitkaartidega, ilma PayPali konto registreerimiseta.

Krediitkaardi makse läbi PayPal

PayPali krediitkaardimakse on tõhus viis maksta paljude erinevate krediitkaartidega, mida PayPali süsteem aktsepteerib. Selle makseviisi jaoks pole vaja PayPali kontot ja te ei pea ennast PayPalis registreerima. Makse tehakse PayPali krüpteeritud lehel, kus sisestate oma krediitkaardi andmed.