Du tittar för närvarande på ZEISS Conquest V4 3-12×56 sihikud – kõrgklassi valik jahiks ja tiirus laskmiseks

ZEISS Conquest V4 3-12×56 sihikud – kõrgklassi valik jahiks och tiirus laskmiseks

Zeiss Conquest V4 3-12×56 på ületamatu kvaliteedi ja vastupidavusega kõrgtasemel sihik. Selle sihiku disain ühendab Zeiss'i tuntud vastupidavuse ja funktsionaalsuse ning seab uue standardi samasuguste sihikute hav. 56 mm läbimõõduga lääts on idealne kasutamiseks hämaras ja öösel. Suur läätse läbimõõt ja valgustatud rist tagavad täpsuse isegi nõrga valgusega. Kui sulle meeldib jahipidamine ja laskmine, siis Zeiss Conquest V4 sihikud på suurepärased kaaslased sinu seiklustele. Need on kerged ja kõrge jõudlusega optikatooted, mis vastavad erinevatele jahipidamise ja laskmise vajadustele. Conquest V4 sihikud on oma erakordse kvaliteedi tõttu laialdaselt tunnustatud kui parim valik oma klassis.

Selge vaade igasuguse ilmaga

Looduse maailmas on alati põnevaid asju näha, isegi märja ilmaga. Sellepärast på Zeiss välja töötanud LotuTec® katte, mis võimaldab binoklite ja sihikute läätsedel selget ja takistusteta vaadet kõigis ilmastikuoludes.

90% valguse läbilaskvus

Kõrgema eraldusvõimega klaas tagab 90% valguse läbilaskvuse, suurepärase töö madala valguse tingimustes ja suurepärase sihtmärgi eraldusvõime kogu suurenduse ulatuses.

ZEISS T* kate tagab kõrge kontrastsusega pildi, mida koged eelkõige kehvades valgustingimustes ja hämarikus. Se tehnoloogia, mis on pidevalt kohandatud vastavalt uutele klaasimaterjalidele ja nõuetele ning varieerub läätsest läätse.

Punatäpp

Punatäppi saab peenelt ja täpselt reguleerida 10 erineva taseme abil, võimaldades jahimeestel täpselt reguleerida heledust igas olukorras isegi päevaajal täiuslikuks lasuks.

Kommentera uppropet