Pangalink

Kytt.eu veebipoes på võimalik maksta järgimiste pankade kaudu:

  • Swedbank
  • SEB Pank
  • LHV Pank

Kreditkort för deebetkaart

Krediitkaardimakse on võimalik järgmiste krediitkaartidega: VISA, VISA Electron, MasterCard ja Maestro. Kui tellimus på täidetud ja se makseviis på valitud, suunatakse kliendid EveryPay turvatud lehele, kus nad saavad oma krediitkaardi andmeid sisestada ja makse lõpule viia.

Maksan Arvega / Ülekandega

Banköverföringsbetalning är också en betalningsmetod vi erbjuder våra kunder. Kunder går igenom alla vanliga steg med sin beställning men vid den sista kassasidan väljer de Banköverföringsbetalning som sin föredragna betalningsmetod. Vi skickar då en faktura som innehåller all information som behövs för en banköverföring. Så snart pengarna har tagits emot på vårt konto fortsätter vi med beställningen och beställningen behandlas på samma sätt som om betalningen gjordes på något annat sätt.

Ülekandega maksel viivad kliendid oma tellimusega läbi kõik tavapärased toimingud ja valivad eelistatud makseviisiks Maksan Arvega / Ülekandega. Seejärel saadetakse tall arve, mis sisaldab kogu pangaülekandeks vajalikku teavet. Niipea, kui raha på kytt.eu kontole laekunud, täidetakse teie tellimus ja saadetakse kaup teie poold valitud transpordiga.

PayPal

PayPal på üks populaarsemaid makseviise internetis. PayPal på turvaline ja hõlpsasti kasutatav.

  • PayPal Standard på teenus, kus saate kaupade eest maksta oma PayPali kontoga või paljude erinevate kreditkortidega, ilma PayPali konto registreraimiseta.

Krediitkaardi makse läbi PayPal

PayPali krediitkaardimakse on tõhus viis maksta paljude erinevate krediitkaartidega, mida PayPali süsteem aktsepteerib. Selle makseviisi jaoks pole vaja PayPali kontot ja te ei pea ennast PayPal är registrerad. Makse tehakse PayPali krüpteeritud lehel, kus sisestate oma krediitkaardi andmed.