Pangalink

Kytt.eu veebipoes sobre võimalik maksta järgimiste pankade kaudu:

  • banco sueco
  • Pank SEB
  • Panqueque LHV

Krediitkaart y Deebetkaart

Krediitkaardimakse en võimalik järgmiste krediitkaartidega: VISA, VISA Electrón, MasterCard ja Maestro. Kui tellimus on täidetud ja see makseviis on valitud, suunatakse kliendid EveryPay turvatud lehele, kus nad saavad oma krediitkaardi andmeid sisestada ja makse lõpule viia.

Maksan Arvega / Ülekandega

Pago por transferencia bancaria También es un método de pago que ofrecemos a nuestros clientes. Los clientes siguen todos los pasos habituales con su pedido, pero en la página de pago final eligen el pago por transferencia bancaria como su método de pago preferido. Luego enviamos una factura que contiene toda la información necesaria para una transferencia bancaria. Tan pronto como se reciben los fondos en nuestra cuenta, procedemos con el pedido y el pedido se procesa de la misma manera que si el pago se realizara mediante cualquier otro método.

Ülekandega maksel viivad kliendid oma tellimusega läbi kõik tavapärased toimingud ja valivad eelistatud makseviisiks Maksan Arvega / Ülekandega. Seejärel saadetakse talle arve, mis sisaldab kogu pangaülekandeks vajalikku teavet. Niipea, kui raha en kytt.eu kontole laekunud, täidetakse teie tellimus ja saadetakse kaup teie poold valitud transpordiga.

PayPal

PayPal en üks populaarsemaid makseviise internetis. PayPal en turvaline ja hõlpsasti kasutatav.

  • Estándar de PayPal on Teenus, kus saate kaupade eest maksta oma PayPali kontoga või paljude erinevate krediitkaartidega, ilma PayPali konto registreerimiseta.

Krediitkaardi makse läbi PayPal

PayPali krediitkaardimakse on tõhus viis maksta paljude erinevate krediitkaartidega, mida PayPali süsteem aktsepteerib. Selle makseviisi jaoks pole vaja PayPali kontot ja te ei pea ennast PayPalis registreerima. Makse tehakse PayPali krüpteeritud lehel, kus sisestate oma krediitkaardi andmed.